Videa a tipy jak využít CashBack kartu k výhodným nákupům

Jak funguje recash v Cashback world

Cash back v mobilu

Jak získat slevu až 5% na parfémy?

Tak to je hrozně jednoduché! Stačí si zakoupit parfém na internetu v internetové parfumerii Vivantis.cz  . Ale pokud máte radši nakupování v obchodu, kde si můžete všechno hezky ovonět a vyzkoušet, tak můžeme doporučit parafumerie Fann. V parfumeriích Fann, které se nacházejí po celé ČR můžete při nákupu uplatnit E-Voucher. To je moderní způsob získání výhod při nakupování! S námi vždy máte něco navíc.

Na dovolenou s výhodami!

S věrnostní kartou můžete získat výhody při nákupu ve 47 zemích světa. Výhodu můžete získat již při rezervaci ubytování prostřednictvím služby Booking.com nebo Hotely.cz . Letenky je možné zakoupit na Kiwi.com, CSA nebo na Condor. Pokud preferujete cestu autobusem, tak doporučujeme  Eurolines. Je možné si objednat ubytování ve velkém množství penzionů a hotelů v ČR i zahraničí. Pokud preferujete organizované zájezdy je možné využít výhody cestovních kanceláří například CK Alexandria a dalších agentur.

Móda s výhodou

Módu nakupují především ženy, ale i moderní muži se rádi dobře oblékají. Při nákupu módy nebo módních doplňků je hodně příjemné dostat cashback nebo jiné výhody. Módu s výhodami je možné nakupovat on-line a to i v evropských eshopech nebo v obchodech a obchodních centrech. Například v obchodním centru Harfa v Praze můžete nakoupit v každém obchodu s výhodou cashback. S E-voucherem můžete nakoupit například v Zoot. Neváhejte a vyržte si udělat radost!