S naší bezplatnou Cashback App profitujete z nákupních výhod při všech svých nákupech i na cestách.

  • Jednoduše si vyhledejte Cashback Shops ve svém okolí
  • Kdykoli si zajistěte Shopping Point Deals
  • Využívejte jednoduchý přístup do Profilu a digitální Cashback Card

S Cashbackem můžete nakupovat všude!

Vyhledání Cashback Shops

Jste právě na cestách a chcete rychle najít nějaký Cashback Shop, kde byste mohli nakoupit, dobře se najíst nebo obstarat nějaké suvenýry? S Cashback App máte kdykoli přístup k přehledu všech Cashback Shopů ve svém okolí a víte, kde můžete získat své nákupní výhody.

Okamžitě dostupný odpovídající Deal

Až vyhledáte Partnerskou společnost, která navíc nabízí perfektní Shopping Point Deal, pomocí Cashback App u ní vše jednoduše zařídíte. Vyberete si Deal, uplatníte Shopping Points a získaný Deal využijete přímo při placení.

Vaše digitální Cashback Card

Pokud nebudete mít u sebe svou Cashback Card a budete právě stát u pokladny v některém Cashback Shopu, není to žádný problém. Díky Cashback App máte svou digitální Cashback Card vždy u sebe a z nákupních výhod profitujete bez problémů.

Vaše výhody

Profitujte všude, kde se právě nacházíte

S Cashback App máte u sebe vždy obrovský výběr Cashback Shops – nezáleží na tom, zda se nacházíte právě ve svém regionu, na libovolném místě ve své zemi nebo kdekoli ve světě. Záplavu online obchodů máte na dosah – stačí se jednou dotknout displeje. Můžete profitovat vždy a všude!

Organizujete v klidu a pohodě

Chcete spontánně nalézt dobrou restauraci nebo strávit odpočinkový den nakupováním? Díky Cashback App můžete vše v klidu a pohodě zorganizovat i mimo domov, profitovat z výhod a využít exkluzivní akce a Deals. Nepřijdete již nikdy o žádný Cashback a Shopping Points!

Nakupujete po celém světě

Zhruba 90.000 Partnerských společností po celém světě Vám nabízí nejen vše pro klidný výlet nebo dobré jídlo, vyberete si u nich také produkty pro každodenní potřebu. Vyhledejte si pomocí Cashback App všechny Cashback Shops ve svém okolí, aktuální nabídky a exkluzivní Deals.